Court.ee 3×3 Keila 2024

Täna toimus Keilas traditsiooniline 3×3 korvpallietapp, mis aastatel 2018-2023 kuulus 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste sarja. Court.ee toetab sel aastal mitmeid 3×3 etappe, mis Alexela 3×3 EMV sarjast jäid sel suvel välja.

Keila kossupargis toimunud turniiril osales 135 mängijat, kes võistlesid viies kategoorias – harrastajad, U15 ning U13 poisid ja tüdrukud.

Kõige varem lõpetas seekord harrastajate sari, kus osales vaid 3 võistkonda. Samas said kõik tiimid juba enne turniiri algust olla kindlad, et jõuavad poodiumile. Rõõmu Kaubamaja kinkekaardid ning muud rõõmsad kingid ja medalite paremusjärjestus oli Pablo, TLL shooters ja Auruvedur.

U15 poisid

blank

Populaarseimas, 13 võistkonnaga U15 sarjas oli lihtsaid mänge vähe. Mängud algasid kell 11:00 ja lõppesid siis, kui teised sarjad olid juba läbi. Mitmete mängude võitjad selgusid viimase viskega või lisaajal. Erand ei olnud lõpuks ka päeva viimane ehk kolmanda koha mäng, kus Pirukapetturid võitsid 12-10 Legotajaid, kes 4 parema sekka pääsesid samuti lisaajal.

U15 sarja võit kuulus Põllukülvajatele, kes finaalis olid paremad Aura Elitest.

U15 tüdrukud

Seitsme U15 tüdrukute võistkonnaga sarjas said kõik tiimid vähemalt ühe võidu. Selles tulenevalt tegi esikolmik auhindade saamisel kõige kõvemat häält.

Esikolmik – minionid, dream team ja Keila seniorid.

U13 poisid

Samuti seitsme võistkonnaga U13 poiste sarjas pidi Alexela 3×3 EM avaetapi võitnud Court.ee HUNDID seekord leppima kolmanda kohaga, kuna poolfinaalis tuli vastu võtta kaotus Team ENEREST-ilt.

U13 arvestuses läks võit tiimile Airballers City, kes alistas Eneresti 6-4.

U13 tüdrukud

Viie võistkonnaga U13 tüdrukud said kõik omavahel läbi mängida. Pika võistluspäeva kokkuvõttes tulid esikohale Eksklusiivsed Kopad, kes finaalis alistasid 7-3 TSA Ilvese. Kolmanda koha sai Keila Court Cookers.

Court.ee jätkab Eesti 3×3 korvpalli toetamist ning kindlasti võtab erilise tähelepanu alla need tiimid, kes ka Court.ee-st tellitud särkide või võistlusvormidega mängivad. Neid on juba mitmeid – nii Hundid, Underdogs, Keila Kopad kui mitmed teised. Suvi alles algas, või kui täpne olla, siis ei ole veel alanud.

Täname Keila Korvpallikooli 3×3 turniiri korraldamast ja kutsume kõiki võistkondi osa võtma järgmisel reedel Orissaares toimuvast 3×3 etapist ning kindlasti ka Kanepi ja Kohila 3×3 etappidest.

Jalgpalli EM mälumängu küsimused ja vastused

Orissaares, Illiku laiul toimunud jalgpalli EM mälumängu finaali kõik küsimused, vastused ning tulemused.

The Tall Ships Races 3×3 turniir

Täna toimus Vanasadamas rahvusvaheline 3x3 turniir, millest võtsid osa The Tall Ships Races laevade võistkonnad [...]

Court.ee 3×3 Orissaare 2024

Üle poolesaja noore ja vana korvpalluri põrgatas enne Jaanipäeva Orissaares toimunud traditsioonilisel 3x3 turniiril.

Court.ee valikus on nüüd 35 korvpallilauda

Korvpallilaudade valik Court.ee e-poes täienes uue tootjaga, kelle brändiks on COURT. Vähem kui 700 euro [...]

Court.ee 3×3 Keila 2024

Court.ee 3x3 korvpallisuvi algas täna Keila kossupargis toimunud 3x3 turniiriga, millest võttis osa 135 mängijat.

Court.ee kohandatud reklaamtooted ettevõtetele

Alustasime koostööd Euroopa juhtivate reklaamtootjatega, et lisada spordi- ja reklaamriiete valikule mitmed erilahendused.

Sel nädalavahetusel 3×3 Keilas, koondised EM valikturniiril

Sel nädalavahetusel alustavad Eesti 3x3 koondised mänge EM valikturniiril, noored ja harrastajad saavad palli mängu [...]

Court.ee võitis 3×3 EMV avaetapi

Vabaduse väljakul toimunud Alexela 3x3 Eesti meistrivõistluste avaetapi võitis U13 arvestuses Court.ee / HUNDID võistkond.

etEstonian