Court.ee-le Saaremaalt kuld ja kaks hõbedat

Enne Jaanipäeva toimus Orissaares Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste III etapp, millest võtsid osa lausa VIIS Court.ee võistkonda. Medalikohtadele tuldi kõikides toimunud võistlusklassides ehk harrastajates ning U15 ja U13 poiste arvestuses.

U13 poiste kuld

blank

Parima esitluse tegi Court.ee U13 Kesklinna tiim (Robert Teetlaus, Karl Heinrich Habak, Mathias Jaani ja Jörgen Lillemägi), kes parandas eelmisel ehk Vasalemma etapil saadud finaalikaotust ja sai suve teise etapivõidu.

Court.ee harrastajate hõbe

Kogu turniiri vast suurima üllatuse pakkus Court.ee 40+ seeniorite finaalvõistluseks valmistuv tiim, kes harrastajate sarjas vahetas Martin Toomase veidi noorema Kaarel Traumanni vastu.

Kuigi tiim alustas kaotusega alagruppis kohalikule Markend tiimile, saadi surnud ringis esimene asetus ning vastaseks tugev ja kogenud BC Raeküla. Kaarel kaare tagant ei eksinud ja vedas Court.ee finaali, kus tuli kohalikule Kõinastu Orkaanile 21-14 alla vanduda.

Lisaks Magnus Ahuna ja Ahti Roostalule sai oma selle suve esimeses mängus medali kaela ka Egon Kotsar.

Court.ee U15 hõbe

U15 sarjas oli tiime küll vaid kuus, kuid tase väga korralik. Päeva üks põnevamaid mänge oli U15 poolfinaal Court.ee ja Nordikate vahel, kus enne lõppu oli mõlemal tiimil 10 viga täis. Finaalipääse Nyimage vastu teeniti lõpuks 20-17 seisuga. Seal, Rae poiste omavahelises mängus, võttis Nyimage võidu.

Court.ee U13 tiim, kus mängis ka 11-aastane Tristen Matias Kotsar, sai kokkuvõttes tubli 6. koha ning harrastajate sarjas mänginud Court.ee U18 tiim jäi surnud ringiga play-offist välja ning leppis 5. kohaga, kuid U18 alles alustab, sest mängud ootavad ees Väike-Maarjas, Pärnus, Kanepis ja Kohilas.

etEstonian