Welcher Aufdruck eignet sich für Ihre Firmenkleidung?

Sportbekleidung

Rõivastele ja tekstiilitoodetele logode, piltide, mustrite ja muu kujunduste lisamisel on mitmeid tehnoloogiaid, kus valiku tegemisel on oluline arvestada nii koguse, materjali, projekti eelarve ja kujundussoovidega. Selles loos vaatame nelja populaarse trükitehnoloogia: sublimatsiooni- ehk riiete täistrüki, DTF (Direct to Film), siiditrüki ning tikandi valiku tegemise tagamaid. Courtland OÜ pakub kõiki nimetatud trükilahendusi. 

Sublimatsiooni täistrükk

Sublimatsioonitrükk, mida kasutatakse eriti spordi- ja reklaamrõivaste puhul, pakub piiramatuid kujundusvõimalusi, võimaldades luua väga detailseid ja värvikirevaid disaine, mis säilitavad oma erksuse ja kvaliteedi ka pikaajalisel kasutamisel. Lisaks tagab trükimeetodi peen tindikasutus, et kangas säilitab oma algupärased hingavuse ja niiskust hülgavad omadused, samal ajal kui kujutised jäävad teravaks ja selgeks.

Sublimatsioonitrüki suurimad piirangud tulenevad materjali nõuetest, kus see sobib hästi ainult valgetele polüesterkangastele. Looduslikud kiud nagu puuvill ei võta sublimatsioonitrükki omaks. Samas pakume ka sublimatsiooni puhul veidi kallimaid cotton touch lahendusi (alates 24 eurot särgi kohta), mis oma olemuselt meenutavad puuvillale trükitud tooteid. 

Sublimatsioon tasub valida, kui värve, logosid ja muu kujundusega kaetud ala on riietel palju, kuna kogu trükk sisaldub toote hinnas. Sublimatsioonitrükiga särkide hinnad algavad 19 eurost toote kohta.

DTF printer Courtland

Tule vaata Eesti kõige uuemat DTF printerit im Büro von Courtland OÜ

DTF trükk

DTF ehk Direct to Film on trükkimistehnoloogia, mis on muutunud populaarseks oma paindlikkuse ja efektiivsuse tõttu riietele logode ja piltide trükkimisel. DTF trüki puhul prinditakse kujundus esmalt spetsiaalsele kilele, millele lisatakse polümeerpulber ja kantakse seejärel kuumuse abil tekstiilile, võimaldades trükki mitmesugustele kangatüüpidele, sealhulgas tumedatele, ning tagades erksad ja selged kujutised. 

Lihtsamad, värvilise logoga DTF lahendused saab kätte alla 5 euro särgi kohta. 

DTF trükk tasub valida, kui soovitakse puuvilla või muud naturaalset materjali ja kasutada kujunduses mitmeid erinevaid värve. Sadade erinevate toodete (särgid, mütsid, pusad, kotid, sallid, rätikud, joped jne) valiku leiad court.ee kataloogidest

Siiditrükk

Siiditrükk ehk serigraafia kasutab trükiraame, mille kaudu kantakse värv kangale. See on eriti populaarne suurte koguste puhul, kus on vaja kindlat värvi ja kõrget vastupidavust. Siiditrüki puhul lisatakse iga kujunduses olev värv eraldi raami abil – see tähendab, et trüki hind sõltub oluliselt lisatavate värvide arvust.

Siiditrüki tasub valida, kui riietele lisatavaid värve on vähe ja kogused on suured. Sedasi võib trükitud särgi saada ka hinnaga alla 4 euro.

Tikand

Tikand on klassikaline tekstiilide kaunistamise viis, kus niidiga luuakse kanga pinnale kujundusi või tekste. Tikand on äärmiselt vastupidav, eriti pesemisele ja kulumisele. Tikand sobib hästi paksematele materjalidele, näiteks pusad, joped, fliisid ja nokamütsid. Tikandiga fliisi võid Court.ee-st saada alla 12 euro, nokamütsi alla 4 euro.

Samas on tikand kallim, seda eriti väiksemate koguste puhul ning seab piiranguid väga detailsete kujunduste jaoks. 

Kuidas valida endale sobiv trükilahendus?

Kõige lihtsam on saata oma soov, kus kirjas nii toode, kogus, kujundusmõtted s.h. logo e-mailiga: support@court.ee 

Olete oodatud tööpäeviti 10:00-17:00 ka Courtland OÜ kontorisse, kus saab näidistooteid nii katsuda kui ka selga proovida. Mõned kiiremad DTF prindilahendused teeme vajadusel kohapeal ära.

Deutschlands größter Großhändler hat sein Sortiment um mehr als 6.100 Produkte erweitert

L-Shop-Team, Deutschlands größter Hersteller von Werbebekleidung, hat mehr als 120 Marken und 6100 Produkte in das Court.ee-Sortiment aufgenommen. Sehen: [...]

Zusammenarbeit mit dem größten Hersteller von Werbebekleidung in der Tschechischen Republik

Court.ee begann die Zusammenarbeit mit Malfin, dem größten Anbieter von Werbebekleidung in der Tschechischen Republik, dessen Lager fast 20 m² umfassen.

Die Auswahl an Werbegeschenken von Court.ee umfasst über 20.000 Produkte

Im Court.ee-Shop finden Sie ein Werbegeschenk mit dem Logo und der Botschaft Ihres Unternehmens. Wir haben über 20.000 [...]

Übersicht über die Sommer-3×3-Turniere 2024

Sehen Sie sich den Sommer-3x3-Kalender an, registrieren Sie Ihr Team und erleben Sie das estnische 3x3-Rennen [...]

Court ist jetzt in 12 Sprachen verfügbar

Court.ee ist jetzt neben Englisch auch auf Finnisch, Ukrainisch, Lettisch, Litauisch und Russisch verfügbar.

Umwege des Võhandu-Marathons am Viira-Mühlendamm im Jahr 2024

Sehen Sie sich eine 23-minütige Videozusammenfassung der Umwege des Võhandu-Marathons am Viira-Mühlendamm an.

Court.ee Endurance Cross bei der EMV-Eröffnungsphase im Jahr 2024

Priit Palatu, der mit Court.ee-Logos fuhr, gewann die Eröffnungsetappe der estnischen Langstrecken-Cross-Meisterschaft in Vilaski, Valgamaa, in der Kategorie 40+.

Võhandu Marathon 2024 – Court.ee VIDEO und Zusammenfassung

Das Court.ee-Team startete beim 100-Kilometer-Võhandu-Marathon 2024 unter der Startnummer 3 und belegte den 930. Platz.

de_DEGerman