Reklaamkingitused ettevõtetele

Court.ee pakub laia valikut reklaamkingitusi, kokku üle 20 000 prodotto diverso. Sono suddivisi nelle seguenti categorie: “Utensili per cibi e bevande“, “Borse e viaggi“, “Tecnologia“, “Scrivere“, “Ufficio e affari“, “Tempo libero e sport“, “Vitalità e mantenimento“, “Bambini e giocattoli“, “Chiavi e strumenti“, “Tessile e moda" E "Confezione". Sotto le categorie è 89 sottocategorie da di bottiglie, disponibili in quasi 400 tipi diversi, e di penne (880) a banchi di batterie (125) e agli ombrelli (214).

Ordinazione di regali promozionali

Reklaamkingituste tellimiseks oma ettevõttele või organisatsioonile alustage kategooria valimisest. Seejärel valige sobiv toode ja selle värv ning kopeerige toote link. Saatke toote link koos soovitud koguse ja tootele lisatava logo, teksti või kujundusega aadressile support@court.ee Saadame sulle pakkumise, mis sisaldab ka trükki ja transporti.

Reklaamkingid

Regali aziendali con il tuo logo

Il logo, il testo o il design della tua azienda possono essere aggiunti a tutti i prodotti. La scelta della tecnologia di stampa dipende dal prodotto specifico. Per esempio per trofei di vetro il logo o il messaggio verrà inciso.

Toote hinna leiad veebilehelt (NB: hetkel on hindadel kolm komakohta). Hindadele lisandub trükk, transport ja käibemaks. Tarneaeg on üldjuhul 7-10 päeva.

Reklaamkingituste valikus teeb Court.ee koostööd Euroopa ühe suurima tootjaga, mistõttu on meie e-poe valikus ka tuhandeid erinevaid reklaamriideid. Samas spordi- ja reklaamriiete valdkonnas töötame ka teiste tegijatega, mistõttu on erinevate riiete valik oluliselt suurem. Saada soov support@court.ee ja leiame sulle parima lahenduse.