Alexela 3×3 čempionāta atklāšanas posmā uzvarēja Court.ee

blank

Sestdien notika Keilā Alexela 3×3 Igaunijas basketbola čempionāta seriāla XVIII sezonas atklāšanas posmses uzvarēju populārākajā U13 zēnu kategorijā Court.ee U13 Kesklinna komanda, kas spēlēja Markusa Martena Tõnso, Matiasa Jaani, Jergena Lillemegi un Kenerta Kokla sastāvā, kuri piedalījās pusē turnīra. Sērijā ar 18 komandām Court.ee U13 Kesklinna komanda finālā ar 8-7 pārspēja Follow komandu.

Turnīrā kopumā piedalījās trīs Court.ee komandas, U13 seriālā arī Court.ee U13 Aude (Verner Salumäe, Frederik Jorro, Tristen Matias Kotsar un Enri Saar), kuri ceturtdaļfinālā tikās ar Court.ee U13 Kesklinna komandu. . Paldies Court.ee U13 Aude komandai Kopvērtējumā laba 6. vieta starp 18 komandām.

Court.ee U15 komanda (Ruudi Talviste, Kristajn Rosar, Martan Sarapuu un Rohan Laanemets) ceturtdaļfinālā ar 11-8 zaudēja ziemeļniekiem, kuri vēlāk nopelnīja bronzas medaļu, arī labā 5. vietā starp 15 komandām.

Pirms ceturtdaļfināla starp Court.ee U13 komandām lūdzām visus dalībniekus nofotografēties kopā.

Šī sestdiena atrodas Vasalemā sacensībām pievienosies arī Court.ee U11 komanda, kas spēlēs 22. jūnijā Orisā Court.ee U18 un Court.ee hobiji/40+ seniori.

Apskati arī Alexela 3×3 Igaunijas basketbola čempionāta Keilas posmu attēlu galerija, rezultātus un video kopsavilkums.