Court.ee wygrał pierwszy etap mistrzostw Alexela 3×3

blank

Odbyło się w sobotę w Keili Etap otwierający XVIII sezon serii mistrzostw Estonii w koszykówce Alexela 3×3zwyciężyłem w najpopularniejszej kategorii chłopców U13 Court.ee U13 Kesklinna drużyna, która wystąpiła w składzie Markus Marten Tõnso, Mathias Jaani, Jörgen Lillemägi i Kenert Kokla, którzy wzięli udział w połowie turnieju. W serii, w której wzięło udział 18 drużyn, drużyna Court.ee U13 Kesklinna pokonała w finale drużynę Follow 8:7.

W turnieju wzięły udział łącznie trzy drużyny Court.ee, w serii U13 także Court.ee U13 Aude (Verner Salumäe, Frederik Jorro, Tristen Matias Kotsar i Enri Saar), które w ćwierćfinale zmierzyły się z drużyną Court.ee U13 Kesklinna . Brawa dla drużyny Court.ee U13 Aude Ogólnie dobre 6 miejsce na 18 drużyn.

Zespół Court.ee U15 (Ruudi Talviste, Kristajn Rosar, Martan Sarapuu i Rohan Laanemets) przegrali w ćwierćfinale 11:8 z Norwegami, którzy później zdobyli brązowy medal, również zajmując dobre 5. miejsce wśród 15 drużyn.

Przed ćwierćfinałem pomiędzy drużynami Court.ee U13 poprosiliśmy wszystkich uczestników o wspólne zdjęcie.

Ta sobota jest zlokalizowana W Vasalemmie Do rywalizacji dołączy także drużyna Court.ee U11, która zagra 22 czerwca W Orissie Court.ee U18 i Court.ee hobbyści/seniorzy 40+.