Reklaamkingitused ettevõtetele

Court.ee pakub laia valikut reklaamkingitusi, kokku üle 20 000 erineva toote. Need on jaotatud järgmistesse kategooriatesse: “Toidu- ja jooginõud“, “Kotid ja reisimine“, “Tehnoloogia“, “Kirjutamine“, “Kontor ja äri“, “Vaba aeg ja sport“, “Vitaalsus ja hooldus“, “Lapsed ja mänguasjad“, “Võtmed ja tööriistad“, “Tekstiil ja mood” ning “Pakendid“. Kategooriate all on 89 alamkategooriat alates pudelitest, mida on saadaval ligi 400 eri tüüpi, ja pastakatest (880) kuni akupankade (125) ja vihmavarjudeni (214).

Reklaamkinkide tellimine

Reklaamkingituste tellimiseks oma ettevõttele või organisatsioonile alustage kategooria valimisest. Seejärel valige sobiv toode ja selle värv ning kopeerige toote link. Saatke toote link koos soovitud koguse ja tootele lisatava logo, teksti või kujundusega aadressile support@court.ee Saadame sulle pakkumise, mis sisaldab ka trükki ja transporti.

Reklaamkingid

Oma logoga firmakingid

Kõikidele toodetele on võimalik lisada teie ettevõtte logo, tekst või kujundus. Trükitehnoloogia valik sõltub konkreetsest tootest. Näiteks klaasist trofeedele logo või sõnum graveeritakse.

Toote hinna leiad veebilehelt (NB: hetkel on hindadel kolm komakohta). Hindadele lisandub trükk, transport ja käibemaks. Tarneaeg on üldjuhul 7-10 päeva.

Reklaamkingituste valikus teeb Court.ee koostööd Euroopa ühe suurima tootjaga, mistõttu on meie e-poe valikus ka tuhandeid erinevaid reklaamriideid. Samas spordi- ja reklaamriiete valdkonnas töötame ka teiste tegijatega, mistõttu on erinevate riiete valik oluliselt suurem. Saada soov support@court.ee ja leiame sulle parima lahenduse.