Personaalsed reklaamsärgid sünnipäevapeoks

Reklaamsärgid

Kui sünnipäev või muu tähtpäev lähenemas, siis üllata osalejaid personaalsete reklaamsärkidega Sedasi jääb sündmus kauemaks meelde ning saad teha reklaami ka oma ettevõttele või muudele tegemistele. Külalised teevad ja jagavad päevast ka ise fotosid ning kannavad särki ka edaspidi. Soodsaimad särk+trükk lahendused saad Court.ee-st alates 3,9 eurot plus käibemaks.

Court.ee turundusjuht Reigo tähistas oma 44 sünnipäeva eile merel väikese paadisõiduga. Kõik osalejad said suvise Sols Sporty personaalse ehk nimelise särgi, mille hind on alates 5,9 eurot. Koos ette-taha trükiga alates 11,9 eurot.

Merel käisime Sailing.ee mootorpurjekas LuLu-ga, mis on mõnus ja turvaline ka väiksematele osalejatele ning mahutab kuni 36 reisijat. Viimase hetke kiirustamisel läks vaid meelest, et Solsil on samal särgimudelil ka laste variandid ehk ka XS mudelid võivad väiksematele suureks jääda.

Court.ee 3×3 Orissaare 2024

Üle poolesaja noore ja vana korvpalluri põrgatas enne Jaanipäeva Orissaares toimunud traditsioonilisel 3x3 turniiril.

Court.ee valikus on nüüd 35 korvpallilauda

Korvpallilaudade valik Court.ee e-poes täienes uue tootjaga, kelle brändiks on COURT. Vähem kui 700 euro [...]

Court.ee 3×3 Keila 2024

Court.ee 3x3 korvpallisuvi algas täna Keila kossupargis toimunud 3x3 turniiriga, millest võttis osa 135 mängijat.

Court.ee kohandatud reklaamtooted ettevõtetele

Alustasime koostööd Euroopa juhtivate reklaamtootjatega, et lisada spordi- ja reklaamriiete valikule mitmed erilahendused.

etEstonian