Court.ee kohandatud reklaamtooted ettevõtetele

Lisasime spordi- ja reklaamriiete valikule erilahenduste kategooria, mis pakub ettevõtetele võimalust eristuda läbi isikupärastatud reklaamtoodete.

blank

Erilahendused leiad aadressilt court.ee/erilahendused, millest kõiki on võimalik kohandada ettevõtte logo või brändinguga. Valikus on kotid, mütsid, rätikud, telgid, padjad, sokid, kott-toolid, medalid, rannalipud ja palju muud.

Oleme alustanud koostööd mitmete Euroopa juhtivate reklaamtoodete pakkujatega, et pakkuda kiirelt ja soodsalt kvaliteetseid reklaamtooteid Eesti turule. Erilahenduste kategooria on loodud mõeldes erinevatele ettevõtete vajadustele. Olgu selleks suur korporatsioon, kes otsib ühtset brändikuvandit väljendavaid töörõivaid, või väike start-up, kes soovib messil silma paista erilise rannalipuga – kõik leiavad midagi sobivat.

Court.ee on hea partner kõigile, kes soovivad oma ettevõtte brändi edendada läbi kvaliteetsete ja silmapaistvate reklaamtoodete. Mitmed ettevõtted on juba oma päringud edastanud, Court.ee tellis ise suured rannalipud, mis on väljas juba sel laupäeval Court.ee 3×3 Keila 2024 tänavakorvpalli etapil.

Jalgpalli EM mälumängu küsimused ja vastused

Orissaares, Illiku laiul toimunud jalgpalli EM mälumängu finaali kõik küsimused, vastused ning tulemused.

The Tall Ships Races 3×3 turniir

Täna toimus Vanasadamas rahvusvaheline 3x3 turniir, millest võtsid osa The Tall Ships Races laevade võistkonnad [...]

Court.ee 3×3 Orissaare 2024

Üle poolesaja noore ja vana korvpalluri põrgatas enne Jaanipäeva Orissaares toimunud traditsioonilisel 3x3 turniiril.

Court.ee valikus on nüüd 35 korvpallilauda

Korvpallilaudade valik Court.ee e-poes täienes uue tootjaga, kelle brändiks on COURT. Vähem kui 700 euro [...]

Court.ee 3×3 Keila 2024

Court.ee 3x3 korvpallisuvi algas täna Keila kossupargis toimunud 3x3 turniiriga, millest võttis osa 135 mängijat.

Court.ee kohandatud reklaamtooted ettevõtetele

Alustasime koostööd Euroopa juhtivate reklaamtootjatega, et lisada spordi- ja reklaamriiete valikule mitmed erilahendused.

Sel nädalavahetusel 3×3 Keilas, koondised EM valikturniiril

Sel nädalavahetusel alustavad Eesti 3x3 koondised mänge EM valikturniiril, noored ja harrastajad saavad palli mängu [...]

Court.ee võitis 3×3 EMV avaetapi

Vabaduse väljakul toimunud Alexela 3x3 Eesti meistrivõistluste avaetapi võitis U13 arvestuses Court.ee / HUNDID võistkond.

etEstonian