Новое покрытие спортивной площадки приглашает вас двигаться

Покрытие баскетбольной площадки

Spordiväljakute uuendamine kvaliteetsete kattelahendustega mitte ainult ei muuda neid visuaalselt atraktiivsemaks, vaid tagab ka mugavama ja ohutuma keskkonna sportimiseks. Lihtsate sammudega on võimalik nii olemasolevaid kui ka alles kavandatavaid spordiplatse isikupärastada, lisades neile eri spordialade jaoks vajalikud märgistused.

Eesti avalikes kohtades ja koduaedades leidub tuhandeid spordiväljakuid, mille välimus ja funktsionaalsus võivad uue kattelahendusega märkimisväärselt paraneda, julgustades seeläbi inimesi rohkem värskes õhus liikuma. Talve lõpp või varakevad on ideaalne aeg investeerimaks oma koduhoovi korvpalliplatsi või muu spordiala väljakule uude kattematerjali.

Court.ee pakub laia valikut kattelahendusi korvpallile ja teistele spordialadele, hinnaga alates 29 eurot ruutmeetri kohta, sealhulgas professionaalseid lahendusi, mida kasutatakse olümpiamängudel ametliku 3×3 korvpalliväljakute kattena.

Väljakukate paigaldatakse siledale, kuid soovitavalt 1% kaldega aluspinnale, et vihma korral ei jääks sadeveed katte alla. Kate kuivab peale vihma kiirelt ning vihm aitab seda ka puhastada. Samas vajavad katted hooldust, näiteks puhastamist lehtedest ja prügist.

Kui soovid oma vanale spordiväljakule uue ilme anda, siis võta ühendust: support@court.ee või +372 5635 5431

Крупнейший оптовик Германии добавил в свой ассортимент более 6100 товаров.

L-Shop-Team, крупнейший производитель рекламной одежды в Германии, добавил в выбор Court.ee более 120 брендов и 6100 товаров. Видеть: [...]

Сотрудничество с крупнейшим производителем промо-одежды в Чехии.

Court.ee начал сотрудничество с Malfin, крупнейшим поставщиком промо-одежды в Чехии, на складах которого имеется около 20 [...]

В ассортименте рекламных подарков Court.ee более 20 000 товаров.

Рекламный подарок с логотипом и надписью вашей компании вы можете найти в магазине Court.ee. У нас более 20 000 [...]

Обзор летних турниров 3х3 2024 года

Ознакомьтесь с летним календарем соревнований 3х3, зарегистрируйте свою команду и испытайте эстонский [...]

Суд теперь доступен на 12 языках

Court.ee теперь доступен не только на английском, но и на финском, украинском, латышском, литовском и русском языках.

Объезды марафона Выханду у плотины мельницы Виира в 2024 году

Посмотрите 23-минутный видеообзор объездов марафона Выханду у плотины мельницы Вийра.

Кросс на выносливость Court.ee на этапе открытия EMV в 2024 году

Прийт Палату, выступающий с логотипами Court.ee, выиграл первый этап чемпионата Эстонии по кроссу на выносливость в Виласки, Валгамаа, в категории 40+.

Выхандуский марафон 2024 - Court.ee ВИДЕО и итоги

Команда Court.ee стартовала в 100-километровом марафоне Выханду 2024 года под стартовым номером 3 и финишировала на 930-м месте.

ru_RURussian