Court.ee vyhral úvodnú etapu šampionátu Alexela 3×3

blank

Konalo sa v sobotu v Keile Úvodná fáza XVIII sezóny série majstrovstiev Estónska v basketbale Alexela 3×3vyhral som v najobľúbenejšej kategórii chlapcov U13 Court.ee U13 Kesklinna tím, ktorý hral v zložení Markus Marten Tõnso, Mathias Jaani, Jörgen Lillemägi a Kenert Kokla, ktorý sa zúčastnil polovice turnaja. V sérii s 18 tímami porazil tím Court.ee U13 Kesklinna vo finále tím Follow 8:7.

Turnaja sa zúčastnili celkovo tri tímy Court.ee, v sérii U13 aj Court.ee U13 Aude (Verner Salumäe, Frederik Jorro, Tristen Matias Kotsar a Enri Saar), ktoré sa vo štvrťfinále stretli s tímom Court.ee U13 Kesklinna. . Česť tímu Court.ee U13 Aude Celkovo dobré 6. miesto spomedzi 18 tímov.

Court.ee U15 tím (Ruudi Talviste, Kristajn Rosar, Martan Sarapuu a Rohan Laanemets) prehrali vo štvrťfinále 11:8 s Nordikmi, ktorí neskôr získali bronz, tiež na dobrom 5. mieste spomedzi 15 tímov.

Pred štvrťfinále medzi tímami Court.ee U13 sme požiadali všetkých účastníkov, aby sa spoločne odfotili.

Táto sobota sa nachádza Vo Vasalemme do súťaže sa zapojí aj tím Court.ee U11, ktorý bude hrať 22. júna V Uríse Court.ee U18 a Court.ee amatéri/40+ seniori.

Pozrite si aj etapu Keila na estónskom basketbalovom šampionáte Alexela 3×3 galériu obrázkov, výsledky a zhrnutie videa.