Reklaamkingitused ettevõtetele

Court.ee pakub laia valikut reklaamkingitusi, kokku üle 20 000 不同的产品。它们分为以下几类:“食物和饮料用具“, “箱包和旅行“, “技术“, “写作“, “办公及商业“, “休闲运动“, “活力与保养“, “儿童和玩具“, “钥匙和工具“, “纺织品和时装“ 和 ”包装”。类别下有 89 个子类别瓶子,有近 400 种不同类型,以及 笔数 【880】 电池组 (125) 和 到雨伞 (214).

订购促销礼品

Reklaamkingituste tellimiseks oma ettevõttele või organisatsioonile alustage kategooria valimisest. Seejärel valige sobiv toode ja selle värv ning kopeerige toote link. Saatke toote link koos soovitud koguse ja tootele lisatava logo, teksti või kujundusega aadressile support@court.ee Saadame sulle pakkumise, mis sisaldab ka trükki ja transporti.

Reklaamkingid

带有您自己标志的企业礼品

您的公司徽标、文字或设计可以添加到所有产品中。印刷技术的选择取决于具体产品。例如 用于玻璃奖杯 将刻上徽标或消息。

Toote hinna leiad veebilehelt (NB: hetkel on hindadel kolm komakohta). Hindadele lisandub trükk, transport ja käibemaks. Tarneaeg on üldjuhul 7-10 päeva.

Reklaamkingituste valikus teeb Court.ee koostööd Euroopa ühe suurima tootjaga, mistõttu on meie e-poe valikus ka tuhandeid erinevaid reklaamriideid. Samas spordi- ja reklaamriiete valdkonnas töötame ka teiste tegijatega, mistõttu on erinevate riiete valik oluliselt suurem. Saada soov support@court.ee ja leiame sulle parima lahenduse.